מי אני?

שמי מאור שמעוני , קונדיטור ומעצב עוגות בן 38.


את התשוקה למטרה שהצבתי לעצמי קיבלתי מהבית , מאמא יהודית ואחותי הבכורה נירית , שהדביקו אותי בכיף הענק שבמטבח וגרמו לי להתאהב בעולם המטבח.


עוד בהיותי ילד קטן ריח העוגות אפף כל פינה בבית , עוגיות ראווה , עוגות שבת ועוגיות. תחום האפייה שבה אותי בקסמיו ובטעמים המתוקים שכולנו אוהבים . עם הזמן , התחביב הפך למקצוע והמקצוע הפך לסיפור שאיתו אני קם בכל בוקר עם חיוך מאוזן לאוזן. בכל בוקר יצרתי עוגה חדשה , פיתחתי מתכונים שחלק לא נחלו הצלחה גדולה וחלקן נזכרים עד היום והפכו להצלחה בעיניי ,שהיא הסיפוק הענק של הלקוח ברגע שהוא טועם מהקינוחים שהכנתי לכבודו.


את כל הידע מהבית שילבתי עם לימודים בסטודיו לבישול בנוסף למספר קורסים בארץ והשתלמויות בעולם. כיום אני גר בחולון עם בן זוגי ועם הילד שלנו , עובדים ומייצרים עוגות בעיצוב אישי ואת המתוק המושלם לכל חוגג שרוצה אירוע מתוק . כמובן את תחום הסדנאות פיתחתי עם הזמן , אחרי ביטחון וידע בתחום והידיעה שכל אחד יכול להכין עוגה מושלמת ! רק צריך את המורה הנכון ,לכן אני כאן , להעביר באופן מלא וסבלני ידע שיעזור לכם להבין את התהליכים הביולוגיים שכל חומר גלם עובר. אנחנו כאן ואני בראשם , שמחים לעמוד לשירותכם בכל ימות השנה בכל אירוע משמח שיבוא עליכם לטובה מוזמנים להיות חברים שלנו באינסטגרם ;)
מי אני?-0 מי אני?-1

©  נבנה ע״י Shift  2021  כל הזכויות שמורות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות תנאי שימוש.